Gminny Zarząd Oświaty w Ujeździe

WYDARZENIA

Poprawiono: poniedziałek, 14 maj 2018 17:49 | Opublikowano: piątek, 27 kwiecień 2018 17:22
Redaktor

2018 04 14 152373202010

Ania - Laureatką „Lauru Ziemi Strzeleckiej dla najlepszych gimnazjalistów” za rok 2017

wpis ze strony internetowej szkoły

Po raz 20. Stowarzyszenie Ziemi Strzeleckiej uhonorowało najlepszych gimnazjalistów, lokalnych,działaczy i samorządowców. Gala Laurów Ziemi Strzeleckiej odbyła się w sobotę,14 kwietnia 2018 r. Przyznano tzw. małe laury, czyli stypendia dla najlepszych gimnazjalistów powiatu strzeleckiego oraz wyróżnienia tym, którzy codzienną pracą przyczyniają się do rozwoju regionu ale i rozsławiają go w kraju oraz poza granicami.
Na uroczystą galę została zaproszona również nasza gimnazjalistka Ania Michalska z Rodzicami oraz Pani Dyrektor szkoły Jadwiga Pszon-Chwedyna.

Najpierw wręczone zostały tzw. małe laury, czyli stypendia dla najlepszych gimnazjalistów. Laureatką "Lauru Ziemi Strzeleckiej dla najlepszych gimnazjalistów" za rok 2017 została Anna Michalska - uczennica klasy IIIA z gimnazjum w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Ujeździe.
Gratulujemy Ani !!!

Następnie zostały przyznane i wręczone Laury w 5 kategoriach. Przyznano także jedną nagrodę specjalną.
„Laury Ziemi Strzeleckiej” są przyznawane najwybitniejszym mieszkańcom regionu strzeleckiego jako podziękowanie za dokonania, kompetencje i za zaangażowanie w codzienną pracę.
Za działalność wychowawczą nominowana była nasza Pani Dyrektor Jadwiga Pszon-Chwedyna.
Gratulujemy wyróżnienia !!!"