Gminny Zarząd Oświaty w Ujeździe

WYDARZENIA

Poprawiono: piątek, 19 październik 2018 12:34 | Opublikowano: czwartek, 18 październik 2018 12:32
Redaktor
 biegi
Sukcesy chłopców z PSP Ujazd

 wpis ze strony PSP Ujazd

"W czwartek 4 października bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Strzelcach Opolskich. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na dystansach : 1000m –dziewczęta i 1500m –chłopcy, a uczniowie gimnazjum 1500 m -dziewczęta i 2000 m chłopcy. W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy dzielnie walczyli w swoich kategoriach biegowych. Najwyższą lokatę spośród wszystkich naszych zawodników i zawodniczek w swoich konkurencjach biegowych zajęli:
-rocznik 2004 Pierwsze miejsce w powiecie Szymon Gorgosz Drugie miejsce w powiecie Michael Burzan Czwarte miejsce w powiecie Michał Więcek Piąte miejsce w powiecie Oliwer Rams -rocznik 2006 Trzecie miejsce w powiecie Bartek Węgrzyk -rocznik 2007 Pierwsze miejsce w powiecie Alan Liske Trzecie miejsce w powiecie Jakub Chwastek -rocznik 2008 Czwarte miejsce w powiecie Wiktor Pora

W związku z tym, że zawody w Strzelcach Opolskich były eliminacjami do finału wojewódzkiego Indywidualnych Biegów Przełajowych w Lasocicach, uczniowie będą w nim reprezentować naszą szkołę. Wszystkim uczestnikom zawodów życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów."