Gminny Zarząd Oświaty w Ujeździe

REKRUTACJA

Poprawiono: środa, 01 marzec 2017 08:57 | Opublikowano: wtorek, 03 marzec 2015 14:08
Redaktor
 Gmina Ujazd - rekrutacja do przedszkola na rok 2015/2016
logo PP UJAZD
Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Ujeździe z oddzialami zamiejscowymi skierowana jest do rodziców dzieci w wieku  3-5 lat. Zapisując dziecko do przedszkola/oddziału zamiejscowego na nowy rok szkolny, tj. rok 2015/2016, rodzic dokonuje wyboru maksymalnie trzech placówek (placówka w Ujeździe z sześcioma oddziałami zamiejscowymi w: Starym Ujeździe, Zimnej Wódce, Olszowej, Balcarzowicach, Sieroniowicach i Jaryszowie).
Uwaga: dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu/oddziale zamiejscowym nie biorą udziału w rekrutacji.
Rekrutacja odbywa się przez złożenie WNIOSKU o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziłu zamiejscowego. Na WNIOSKU rodzic wskazuje wybrane przedszkole/oddział zamiejscowy w kolejności od najbardziej (miejsce pierwsze) do najmniej preferowanej.
WNIOSKI można składać w wybranych placówkach od 4 marca 2015 r.
Nabór wniosków potrwa do 25 marca 2015 r.
Po ustaleniu list naboru dzieci do przedszkola/oddziału zamiejscowego, ogłoszona zostanie rekrutacja uzupełniająca. Na wolne miejsca będą mogły zostać przyjęte również dzieci 2,5 - letnie. Postępowanie powinno zakończyć się do 31 sierpnia 2015 roku.
 
UWAGA: dzieci urodzone w 2010 roku objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego. Rodzice są zobowiązani zgłosić dziecko do przedszkola.
 
Szczegółowych informacji, w tym kryteriów przyjęć i terminów rekrutacji do Publicznego Przedszkola w Ujeździe udziela dyrektor przedszkola.
 
DO POBRANIA:

Więcej informacji oraz druki także do pobrania na stronie internetowej Publicznego Przedszkola w UjeździeKategoria: