Gminny Zarząd Oświaty w Ujeździe

REKRUTACJA

Opublikowano: piątek, 15 styczeń 2016 09:21
Redaktor
Gmina Ujazd - rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2016/2017
REKRUTACJA DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE
Z ODDZIAŁAMI ZAMIEJSCOWYMI

NA ROK SZKOLNY 2016/2017
logo PP UJAZD
Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Ujeździe z oddziałami zamiejscowymi skierowana jest do rodziców dzieci w wieku  3 - 6 lat.
Zapisując dziecko do przedszkola/oddziału zamiejscowego na nowy rok szkolny, tj. rok 2016/2017, rodzic dokonuje wyboru maksymalnie trzech placówek (placówka w Ujeździe z sześcioma oddziałami zamiejscowymi w: Starym Ujeździe, Zimnej Wódce, Olszowej, Balcarzowicach, Sieroniowicach i Jaryszowie).
 
Uwaga: dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu/oddziale zamiejscowym nie biorą udziału w rekrutacji.
 
Rekrutacja odbywa się przez złożenie WNIOSKU o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału zamiejscowego. Na WNIOSKU rodzic wskazuje wybrane przedszkole/oddział zamiejscowy w kolejności od najbardziej (miejsce pierwsze) do najmniej preferowanej.
 
WNIOSKI można składać w wybranych placówkach od 3 lutego 2016 r.
Nabór wniosków potrwa do 3 marca 2016 r.
 
Po ustaleniu list naboru dzieci do przedszkola/oddziału zamiejscowego, ogłoszona zostanie rekrutacja uzupełniająca. Na wolne miejsca będą mogły zostać przyjęte również dzieci 2,5 - letnie. Postępowanie powinno zakończyć się do końca sierpnia 2016 roku.
 
UWAGA: dzieci urodzone w 2010 roku objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego. Rodzice są zobowiązani zgłosić dziecko do przedszkola.
 
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, w tym: zasady rekrutacji, harmonogram, kryteria przyjęć, terminy i niezbędna dokumentacja, znajdują się w umieszczonych niżej załącznikach. Informacji udziela również dyrektor przedszkola.
 
DO POBRANIA:
4. Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego PDF, WORD
5. WNIOSEK o przyjęcie do przedszkola PDF, WORD
 
PONADTO:
 

Informacje o rekrutacji oraz druki -  także -  do pobrania na stronie internetowej Publicznego Przedszkola w Ujeździe.Kategoria: